Вашето мнение
#31 КORECOM 2017 25.11.2016 14:11
КORECOM 2017
1548 Posts
Since 16.06.2009

ЧУДЯ СЕ ЩО СИ ЧЕШИТЕ ЕЗИЦИТЕ?
И за да не остана по-назад ще напиша и аз това онова.В живота има два вида субекти;
1.РЕАЛНИ
2.ВИРТУАЛНИ
Тук се разглеждат действията на потребител X доста познат на всинца ни!
E нека земе хайванчето нещо от тази игра.Той белким няма с какво реално да се похвали в действителност.
Виртуалните победи се услаждат на онзи тип колекционери-мушмороци ,дет се вика и кво...
Голям праз или много важно...
Все пак даже и виртуален шампион да станеш е нужно баят да се изръсиш и в доста схеми да влезнеш,което определено е приоритет за нечии глави и трябва да кажем;
АШКОЛСУН И ГОСПОД ДА ГИ ПОЖИВИ ОТИ КИНТИТЕ ВЛАЗЯТ ОТ ЕДИНИЯ ДЖОБ У ДРУГИЯ.
То виждате кво става навсякъде пък сте тръгнали да се карате.
ПРЕДЛАГАМ ДА СЕ ДАДЕ КАРТ БЛАНШ НА ВСИЧКИ МЕРАКЛИЙ ДА ПРАВЯТ ШМЕНТИ-КАПЕЛИ,КОЙ КАКТО МОЖЕ,ЗА ДА СЕ ПОЛУЧАТ И ПО ГОЛЕМИ ПРИХОДИ ТАМ ДЕТО ТРЯБВА!!!(wait) :D (chuckle) :*

#32 Removed user 25.11.2016 16:51
Purple power puff
99 Posts

не всеки може да вземе отбор като твоя на готово:D някой ме беше попитал,от къде са ми тези 3000 наказателни т.8) спечелих 2400 точно от този човек над мен:^)той си мамчеше,а аз го докладвах и наказанията ни бяха абсолютно еднакви:x форума на 11/2 си е живо доказателство(puke) ЛИЛ внимавай,защото утре ЗАКСа може да реши да играе и ще се получи кофти ситуация

#33 КORECOM 2017 25.11.2016 21:52
КORECOM 2017
1548 Posts
Since 16.06.2009

Е не всички сме влюбени като тебе във виртуалните изяви?Със Закса може да се черпиме до ЗОРИ,а с тебе кво да те правя...ти си знаеш...Нито моа се напиеме,нито каквото и да е.Дерзай там с твоите мечтички...Виртуалний войводо)))Считам,че в играта има поне още 3/4 потребителя,които биха ми харизали готовия си отбор.Ако не вярваш питай ?(handshake) :D (chuckle)

#34 FC RAPID 26.11.2016 16:58
FC RAPID
220 Posts
Since 04.02.2011

Настава дума за това кои как си харчи парите.Всеки може да вкарва колкото пари си прецени в играта и да си печели виртуални титли това е въпрос на избор.Тук има явно финансово подпомагане на друг отбор което е забранено точка 9 от правилата на играта.В случая подпомагане с вип кодове или кредити и липса на fairplay с запазване на играчи.Правилата трябва да са еднакви за всички или още хора ще напуснат играта а и в момента сме малко за съжаление...

#35 Removed user 26.11.2016 18:09
High surf
62 Posts

<blockquote><h3>FC RAPID написа:</h3>Настава дума за това кои как си харчи парите.Всеки може да вкарва колкото пари
си прецени в играта и да си печели виртуални титли това е въпрос на избор.Тук
има явно финансово подпомагане на друг отбор което е забранено точка 9 от
правилата на играта.В случая подпомагане с вип кодове или кредити и липса на
fairplay с запазване на играчи.Правилата трябва да са еднакви за всички или още
хора ще напуснат играта а и в момента сме малко за съжаление...</blockquote>
то по тази логика колега ,админа трябва да заключи почти всички по стари отбори :D защото почти всички са го правили--така мисля(wait) имаше навремето едни играчи ...или трябва да използвам друга дума -не знам(smirk) например играчи като Джо Янг 80 спеца и линии на руска ракета(happy) как мислиш е станал този играч--еми точно по този начин брат ,а имаше отбори с по 11 такива играча и админа тогава беше на 100% и в играта,и във форума и казваше ,че това не е нарушение на правилата(nod) и тогава тези правила трябваше да са еднакви за всички,но не бяха...ами явлението ТОНОС(smirk) това е история и сега е друго:) :) не защитавам никой и ме интересува само моята паница,но наистина само си чешем езиците:) и ако питаш мен:забраненото от точка 9 е това:Girondins Bordeaux 2 500 000 2016-05-26 16:53
Ботев Гл 1 005 000 2016-09-07 20:22
чисто и просто подпомагане,прехвърляне и какво ли не(chuckle) виж за колко го е взел,за колко го е продал и най интересното за колко си го е върнал след 2 сезона ...как да не се посмееш малко и има още такива там,но не е моя работа да се занимавам:xпросто т.9 е изпрала 1,5 млн на ВЛАДИКАТА Бордо(rofl) и това ако не е дяволия здраве му кажи(rofl)

#36 Removed user 26.11.2016 22:08
Soccer bees
26 Posts

<blockquote><h3>Girondins Bordeaux написа:</h3>От няколко сезона следя този отбор,защото исках да купя футоблисите от който е
изграден преди да ги вземе той.Най -интересното е че тези футболисти той ги
преотсъпва на даден отбор (например Интернационале) който ги развива до
ента-степен и разбирасе -играча е запазен за ...познайте кой...колкото до това
че е изграден с много левро....колега следях офертите и никъде не видях такова
левро...още повече че имаше доста по-добри оферти от твоите.Включително и аз
имах готовност да дам минимум 150 левро на играч ,но истината е че всичко се
решава под масата...Много ми е чудно и отбора който ти разви футболисите как
така дава 250 левро за спец.тренировки на един футболист и после да ти ги даде
на загуба ??...и тем подобни въпроси...но това е работа на друг човек.Правилата
са за всички ,ясно е че ще спечелиш ЛС жалко е че си избрал този път.Успех</blockquote>
погледнете примерно неговия Неймар(rofl) толкова си осран а се правиш на светец мошеннико(puke) и тъй като ме намеси в акото апелирам към админа да ти разгледа далаверите може да стане присмял се хърбел на щърбел

#37 Girondins Bordeaux 27.11.2016 09:37
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Това ми е последния пост тук ,защото ми се повръща,и още повече че просто търсете под вола теле,въпреки че нямам нищо против да се излагате.Първо футболисти които са купени преди 5 сезона ,когато бяха на 24 не може да искате да нямат никакво развитие ...за ваше улеснение ще кажа че става въпрос за 6 футболиста които съм купила за средната цена,да ама на вас не ви стига ...нали сега ви е яд защо са при мен?..ще ви кажа и друго -при мен защото момчето си получи в пари всяка една тренировка ,която е направил.Колкото до защитника...за пореден път се изказваш неподготвен...всеки нормален мениджър знае че 29-30 годишните играчи са най-скъпи (всеки който е развивал до толкова години футболист).играча ми беше ненужен а скъп ,градих отбора който ми е в момента и исках да му взема кредита.нормално е на 31 години играча да не струва 2 млн.затова ко купих на максималната.но това всичко са престъпления срещу човечеството ,очаквам скоро да ме обвините и за войната в Сирия и за озоновия слой..

#38 Removed user 27.11.2016 16:13
High surf
62 Posts

ами повърни си (puke) не ме интересува какво имаш и какво си направил/ла8) яд ме е на това че анатемосваш и осираш хора за неща които и ти също си направил/ла та дори с забранена от т.9 гарнитура(chuckle) върни се в началото на темата и си прочети първия пост(rofl) (rofl) дали прилича на последния ти-на това ме яд:) жив/а и здрав/а

#39 Myrtle_Beach 02.12.2016 17:59
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Благодаря на всички, които писаха по темата , и на тези които ми писаха на лично. За мен, а предполагам и на всеки който има няколко излишни минути да преглежда трансфери на други отбори става ясно кога има нещо гнило. Както вече споменахме тази игра върви бавно и никой не би се лишил от най-натренирания си играч и пропуснал няколко сезона от развитието на отбора си за 1 Вип код или кредит. Най-жалкото за мен е безхаберието на собствениците на играта, защото аз въпреки всичко мисля, че с много желание играта може да стане пак популярна, печеливша и най-важното за нас потребителите - запълнени с реални играчи групи. Успех на всички и не забравяйте да протестирате срещу 'мултаците' и за в бъдеще(chuckle) (chuckle)